Od Brd k Vltavě - regionální informační portál

Domů

Nacházíte se na stránkách turistického regionu Od Brd k Vltavě. Region je tvořen územím 31 obcí, které spadají pod Svazek obcí Dobříšska a Novoknínska a Svazek obcí Střední Povltaví a nachází se ve Středočeském kraji.

Stránky nabízejí přehled služeb v regionu – ubytování, stravování, wellness apod., atraktivit a tipů na výlety. V kalendáři najdete zajímavé akce, které se v průběhu roku konají v jednotlivých obcích. Věříme, že tyto stránky přispějí k naplánování vašich výletů v regionu Od Brd k Vltavě a strávíte zde příjemný čas.

novinky

Kalendář akcí pro rok 2018 ke stáhnutí.

Obec Svaté Pole a Římskokatolická farnost Svaté Pole Vás zve 26. 11. 2017 od 10:45 na slavnostní mši svatou v kostele sv. Alžběty, spojenou se žehnáním zvonů za účasti biskupa…

Zveřejněný program na jaro v Památníku Karla Čapka ve Staré Huti

2. ročník koncertů pro varhany jsou pořádány na podporu dobříšských varhan na rok 2017

Na brněnském výstavišti se i letos uskutečnil veletrh REGIONTOUR 2017. Více informací po rozkliknutí.

Město Dobříš podalo v dubnu loňského roku žádost o dataci na projekt, který má za cíl posílit efektivnost veřejné správy a optimalizovat procesy a postupy ve veřejné správě....

Ke stáhnutí nový kalendář akcí na rok 2017

Už 30. 9. 2016 startuje v Aerobik studiu Orel Dobříš oblíbený kurz power jógy pod vedením skvělé lektorky Marušky Polívkové! Přijďte během podzimních dní načerpat novou energii!

Město Dobříš se zúčastnilo natáčení Cyklotoulky. Natáčelo se nejen na Dobříši, ale i v Památníku Karla Čapka a na rozhledně Studený vrch. Při rozkliknutí se Vám objeví video.