Od Brd k Vltavě - regionální informační portál

Domů

Nacházíte se na stránkách turistického regionu Od Brd k Vltavě. Region je tvořen územím 31 obcí, které spadají pod Svazek obcí Dobříšska a Novoknínska a Svazek obcí Střední Povltaví a nachází se ve Středočeském kraji.

Stránky nabízejí přehled služeb v regionu – ubytování, stravování, wellness apod., atraktivit a tipů na výlety. V kalendáři najdete zajímavé akce, které se v průběhu roku konají v jednotlivých obcích. Věříme, že tyto stránky přispějí k naplánování vašich výletů v regionu Od Brd k Vltavě a strávíte zde příjemný čas.

novinky

Dne 12. 11. 2016 od 19 hodin se uskuteční v Nové Vsi pod Pleší První školní ples. K poslechu a k tanci bude hrát kapela Dynamic Band Karla Čiháka

15. října je pro děti připraven pěší výlet po Naučné stezce Karla Čapka. Během dne Vás čeká po cestě spousta úkolů, zábavy, zážitků a také odměn.

Už 30. 9. 2016 startuje v Aerobik studiu Orel Dobříš oblíbený kurz power jógy pod vedením skvělé lektorky Marušky Polívkové! Přijďte během podzimních dní načerpat novou energii!

Obecní úřad Svaté Pole a Budínek a SDH Svaté Pole si Vás dovolují pozvat na Svatopolské pouťové posezení již tuto sobotu 24. 9. 2016 od 10 hodin.

Město Dobříš se zúčastnilo natáčení Cyklotoulky. Natáčelo se nejen na Dobříši, ale i v Památníku Karla Čapka a na rozhledně Studený vrch. Při rozkliknutí se Vám objeví video.

Ministerstvo Zemědělství Vás zve na Farmářské slavnosti pro rodiny s dětmi do Národního zemědělského muzea 24. 9. 2016 od 10 - 16 hodin

Národní festival venkovnské turistiky a regionálních produktů. Akce z celé ČR a našeho regionu

V sekci "Kalendář akcí" jsme zveřejnili seznam akcí v regionu a jeho okolí, které se budou odehrávat v průběhu května 2016. Vyberou si všichni!! Za tým MAS Brdy-Vltava přejeme spoustu krásných zážitků na akc